Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1978 yılında İstanbul Maltepe’de (Bayrampaşa) küçük bir atölye olarak faaliyete başlayan KARDEŞLER KALIP VE PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bugün İkitelli Organize Sanayi Bölgesindeki kendi tesislerinde alanında uzman kadrosu ile dünyanın en tanınmış firmalarına hizmet eden bir sanayi kuruluşuna dönüşmüştür.

Sürekli gelişen bir profil sergileyen firmamız 2000’li yıllarda teknolojisini ilerleterek, yeni yatırımları ile tamamen bilgisayar kontrollü hat sayısını arttırmış ve üretim süreçlerini üst seviyelere taşımıştır. Yaptığı yenilikler sayesinde ürün odaklı çalışma sistematiği ile özellikle Beyaz Eşya, Elektrik ve Elektronik Parçaları, Otomotiv ve Medikal sektörlerinde ‘’aranan tedarikçi’’ konumuna gelmiştir. Plastik enjeksiyon kalıpları ve ürünleri konusunda ürüne özel üretici ve sektör değişkenlerini takip eden dinamik bir yapıda olmayı hedeflemiş olan firmamız, modern tesislerinde, teknolojinin son gelişmelerini takip ederek robot ve otomasyon sistemlerine dayalı üretimi, tecrübeli kadrosu ve müşteri beklentilerine odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu anlayışla mevcut üretim tesislerinde  100 kg ile 5000 kg arasındaki Plastik Enjeksiyon Kalıpları zamanında ve kaliteli bir şekilde üreterek sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Müşterileri ile işbirliği içerisinde çalışarak oldukça hızlı gelişen piyasa içerisinde kendine sağlam güvenilir bir yer edinen firmamızın temel gücü, deneyimli ve iyi eğitimli personeline, uzun süreli tecrübelerine ve etkin süreç takibine dayanmaktadır. KARDEŞLER KALIP VE PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bütün bu unsurlarla Hüseyin TÜRKOĞLU liderliğinde müşterilerinin rekabet gücüne önemli katkı sağlayarak tedarik zincirindeki haklı konumunu geliştirmektedir.

Kalite odaklı yapıyı destekleyen firmamız, tüm süreçlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği ile Çevre ve Atık Yönetimi süreçlerinde her zaman etik değerleri referans almaktadır.

Yarım asra yakın tecrübemiz ve uzman teknik kadromuz ile yanınızdayız.